Dagelijks Woord

Meer over Contact

Contact

Kerkgebouw

De Levensbron
Grindweg 49a
4691ES Tholen
(parkeren uitsluitend op het Terreplein tegenover de kerk!)
 

Kerkenraad

Predikant

Vacant
 

Consulent

Ds.  A.S. Middelkoop
consulent@hhgtholen.nl
 

Patoraal medewerker

Dhr. E. Verhelst
pastoraalmedewerker@hhgtholen.nl
 

Scriba

Dhr. J. van der Maas
scriba@hhgtholen.nl
 

Algemeen e-mailadres kerkenraad en diaconie

kerkenraad@hhgtholen.nl
diaconie@hhgtholen.nl
 

Kerkvoogdij

Voorzitter kerkvoogdij

Dhr. T, Hakvoort
voorzitter-kerkvoogdij@hhgtholen.nl
 

Secretaris kerkvoogdij

Dhr. J.M. Schot
secretaris-kerkvoogdij@hhgtholen.nl
 

Penningmeester kerkvoogdij

Dhr. P.I. Fase
penningmeester-kerkvoogdij@hhgtholen.nl
 

Algemeen e-mailadres kerkvoogdij

kerkvoogdij@hhgtholen.nl
 

Beheer en onderhoud

Beheer Levensbron

De heer en mevrouw van der Vlies
06-51891302
beheer@hhgtholen.nl

 

Kosters

Dhr. J. Pul
06-45743589
j.pul@hhgtholen.nl
 
Dhr. A. van der Vlies
06-51891302
beheer@hhgtholen.nl

 

Algemeen e-mailadres kosters

koster@hhgtholen.nl
 

Diversen

Algemeen e-mailadres organisten

organisten@hhgtholen.nl
 

Interne Vertrouwens Persoon

Mevr. A.B. Verkamman
ivp@hhgtholen.nl
 

Preekbeurtregelaar

Dhr. J.B. Ruben
0166-604276
preekregelaar@hhgtholen.nl
 

Contactpersoon Créche

Mevr. M. Pul - van Dijke,
creche@hhgtholen.nl
 

Webmaster

webmaster@hhgtholen.nl

 

  • © hersteld hervormde kerk 2022

Heeft u vragen over het geloof?

Open Sluit