Meer over Kerkdiensten

Kerkdiensten

Liturgie 10 april 2020, Goede Vrijdag

's Avonds 19.00u | Ds. W.F. 't Hart | dienst te volgen voor de gemeente via Kerkdienstgemist en via YouTube: link volgt

  • Psalm 18: 4
  • Psalm 107: 7
  • Psalm 116: 1-2-3-5
  • Lofzang van Zacharias: 1-5
  • Psalm 19: 3
  • Schriftlezing:

  • Lucas 23: 44-49
  • Tekst:

  • Lucas 23: 44-45

Voor gespreksvragen e.d. volgen

Liturgie 12 april 2020, Eerste Paasdag

's Morgens 09:30u | Ds. W.F. 't Hart | dienst te volgen voor de gemeente via Kerkdienstgemist en via YouTube: link volgt

  • Liturgie volgt

Schriftlezing:

  • Lucas 24: 1-12

Tekst:

  • Lucas 24: 2

Voor gespreksvragen e.d. volgen

’s Middags 16.00u | ds. W.F. 't Hart | dienst te volgen voor de gemeente via Kerkdienstgemist en via YouTube:  link volgt

  • Liturgie volgt

Voor gespreksvragen e.d. 

Verwerking 

Kleurplaat voor 

Liturgie 13 april 2020, Tweede Paasdag

's Morgens 09:30u | Ds. W.F. 't Hart | dienst te volgen voor de gemeente via Kerkdienstgemist en via YouTube: link volgt

  • Psalm 82: 1-3
  • Psalm 117: 1
  • Psalm 58: 1-2-3
  • Psalm 111: 1
  • Psalm 119: 82
  • Schriftlezing:

  • Matthéüs 27: 62 – 28: 15
  • Tekst:

  • Matthéüs 28: 11-15
  • Voor gespreksvragen e.d. volgen

Komende diensten

vrijdag 10 april Goede Vrijdag

19:00 uur ds. W.F. ’t Hart

zondag 12 april Eerste Paasdag

09:30 uur ds. W.F. ’t Hart

16:00 uur ds. W.F. ’t Hart

maandag 13 april Tweede Paasdag

09:30 uur ds. W.F. ’t Hart

zondag 19 april

09:30 uur ds. W.F. ’t Hart

16:00 uur ds. W.F. 't Hart, HC zondag 22

zondag 26 april

09:30 uur ds. W.F. ’t Hart

16:00 uur ds. W.F. ’t Hart, HC zondag 23

zondag 03 mei

09:30 uur kand. J. Kooij, Barendrecht

16:00 uur ds. W.F. 't Hart

zondag 10 mei

09:30 uur ds. W.F. 't Hart

16:00 uur ds. W.F. 't Hart

zondag 17 mei

09:30 uur ds. A. van Wijk, Herkingen

16:00 uur ds. W.F. 't Hart

donderdag 21 mei Hemelvaartsdag

09:30 uur ds. W.F. 't Hart

zondag 24 mei

09:30 uur ds. A. den Boer, Vierhouten

16:00 uur ds. A. den Boer, Vierhouten

zondag 31 mei Eerste Pinksterdag

09:30 uur ds. W.F. 't Hart

16:30 uur ds. J. C. den Ouden

maandag 01 juni Tweede Pinksterdag

09:30 uur ds. P. C. Hoek, Sommelsdijk

zondag 07 juni

09:30 uur kand. J. Kooij, Barendrecht

16:00 uur ds. W.F. ’t Hart, Voorbereiding Heilig Avondmaal

zondag 14 juni

09:30 uur ds. W.F. ’t Hart, Heilig Avondmaal

16:00 uur ds. W.F. ’t Hart, Nabetrachting Heilig Avondmaal

zondag 21 juni

09:30 uur ds. A. den Boer, Vierhouten

16:00 uur ds. C. Gielen, Middelharnis

zondag 28 juni

09:30 uur ds. W.F. 't Hart

16:00 uur ds. J. W. van Estrik, Goedereede

  • © hersteld hervormde kerk 2020