Dagelijks Woord

Meer over Kerkenraad

Predikanten HHG Tholen

Dominee W.F. 't Hart

Vanaf  23-06-2018 tot en met 16-10-2022
Herkomst: Kandidaat 
Vervolg: HHG Zwartebroek - Terschuur - Voorthuizen
De HHG van Tholen was zijn eerste gemeente. 
 

Dominee C.J.P. van der Bas

Van 16-05-2010 tot en met 24-04-2016
Herkomst: HHG Woudenberg 
Vervolg: Zendingspredikant Malawi
Voor zijn komst naar de HHG van Tholen diende hij achtereenvolgens de gemeenten van Woudenberg, Noordeloos, Hoevelaken en Putten.